قوانین و مقررات

به صفحه قوانین و مقررات خوش آمدید!

چنانچه تا کنون نام کاربری و گذر واژه را تهیه نکرده اید به استاد کلاس خود، منشی و یا مسئول آموزشگاه مراجعه فرمایید.

چنانچه زبان آموز کانون زبان پارسیان نمی باشید؛ شما میتوانید از کلیه مطالب آموزشی و یا سرگرمی سایت که بصورت رایگان می باشند استفاده نمایید و برای دسترسی به آزمون های آنلاین رایگان نیز بایستی در سایت ثبت نام نمایید و این صرفا به علت بالا بردن ضریب ایمنی و امنیتی سایت و حفاظت از محتوای سایت می باشد.

چنانچه تمایل به شرکت در کلاس های آنلاین و یا خرید محصولات آموزشی که به صورت سی دی، کتاب، جزوات آموزشی، فایلهای آموزشی قابل دانلود و یا صورت های دیگر که در فروشگاه عرضه خواهند شد، باشید به صفحه پرداخت راهنمایی و پس از پرداخت وجه مورد نظر به آنها دسترسی خواهید داشت.

توجه:

چنانچه زبان آموز کانون زبان پارسیان می باشید و در دوره های آموزشی آن ثبت نام نموده اید؛ آموزشگاه نام کاربری و گذرواژه را در اختیار شما قرار می دهد تا به آزمون های آنلاین مربوط به دوره خود دسترسی داشته باشید.

لطفا در هنگام خرید و انتخاب دوره دقت کافی داشته باشید چون هزینه پرداختی شما در اکثر موارد مانند انصراف از کلاس ثبت شده و یا فایل های دانلودی، مرجوع نمیگردد. همچنین مرجوع و یا تعویض کتاب ها و یا سی دی و جزوات که به دلایلی لازم به مرجوع نمودن یا تعویض می باشند بسیار زمان بر می باشند.